LEI Reģistrs un RapidLEI paziņo par oficiālu partnerību

Juridiskās personas identifikatora (LEI) pieejamības uzlabošana organizācijām visā pasaulē.

Londona (Lielbritānija) un Tallina (Igaunija). 2019. gada 10. janvāris. LEI Reģistrs, līderis juridisko personu identifikatoru (LEI) izsniegšanā un pārvaldībā, un RapidLEI, pilnībā akreditēts LEI izsniedzējs, kas specializējas LEI izsniegšanas procesa automatizācijā, šodien paziņoja par partnerību. LEI Reģistrs piedāvās RapidLEI izsniegtus LEI kodus, lai reģistrācijas procesu saviem globālajiem klientiem padarītu ātrāku un precīzāku.

Atšķirībā no jebkura cita globāla uzņēmumu identifikatora LEI ir G20 valstu atbalstīts, tāpēc tam ir nepieciešamais atbalsts un priekšrocības, lai pārvarētu jebkādus šķēršļus, kas saistīti ar globālu masveida pieņemšanu labākās prakses un regulējumu nolūkos.

2018. gadā dibinātos uzņēmumus LEI Reģistrs un RapidLEI saista kopīga misija padarīt LEI pieejamāku organizācijām visā pasaulē, kā arī izstrādāt un veicināt ar jaunajām tehnoloģijām saistītus izmantošanas scenārijus, kuros LEI nodrošinātu “viena pārbaudāma uzņēmuma identifikatora” funkciju. Abi LEI ekosistēmā salīdzinoši jaunie uzņēmumi ir vienisprātis – lai labāk kalpotu jau pastāvošajam LEI tirgum un nodrošinātu LEI paplašināšanos ar jaunajām tehnoloģijām saistītos izmantošanas scenārijos, ir jāapvieno automatizētās tehnoloģijas ar izcilu klientu apkalpošanu.

LEI Reģistrs ir oficiāls reģistrācijas aģents, kas ir pārstāvēts 25 valstīs un ir iekarojis nozīmīgu tirgus daļu, kas nodarbojas ar LEI īstenošanu un izplatīšanu. RapidLEI ir nesen akreditēts LEI izsniedzējs jeb LOU (vietējā operatīvā vienība), un kopš tā darbības uzsākšanas 2018. gada jūnijā tas ir piedzīvojis vislielāko izaugsmi LEI izsniegšanas tirgū, klientu bāzes ziņā apsteidzot esošos LEI izsniedzējus ar 600% izaugsmi dinamikā pa ceturkšņiem.

Kopš RapidLEI darbības uzsākšanas abi uzņēmumi ir ļoti veiksmīgi sadarbojušies. LEI Reģistrs šobrīd reģistrē gandrīz 1000 LEI kodu mēnesī, un RapidLEI ir vienīgais LEI izsniedzējs, kas var apstiprināt LEI pieteikumu dažu minūšu laikā. Turklāt RapidLEI automatizācijas tehnoloģija nodrošina augstāka līmeņa LEI precizitāti.

Tomass Pāvelsons (Toomas Pavelson), LEI Reģistrs izpilddirektors, pastāstīja, ka abām pusēm ir kopīgs nākotnes redzējums. “Mēs vēlamies atvieglot pieteikšanos LEI kodam. Vienkārša pieteikuma veidlapa, datu automātiskā aizpilde, dažādi maksāšanas risinājumi, digitālais paraksts, automātiskā datu precizitātes pārbaude – tam visam šo procesu vajadzētu padarīt vieglu un izdarāmu pāris minūšu laikā. Līdz ar to pieteikuma iesniedzējam cena kļūst zemāka un LEI pieejamāks.”

Pols Turets (Paul Tourret), RapidLEI Uzņēmuma attīstības direktors, pastāstīja: “RapidLEI dibinātājiem ir ilga pieredze darījumu identifikācijas tirgus pārveidē, izmantojot automatizāciju un klientu apkalpošanu, lai nodrošinātu labāku pieejamību, ātrumu un pieredzi. Mēs to skaidri redzējām 2000. gados pēc tādu SSL pakalpojuma sniedzēju nodibināšanas kā GlobalSign un GeoTrust Europe, un tagad mēs saredzam līdzīgu iespēju padarīt LEI kodus par tikpat plaši pieejamu tehnoloģiju kā SSL. Strādājot kopā ar tādiem pasaules līmeņa partneriem kā LEI Reģistrs, mēs īstenosim savus kopīgos mērķus, un mēs ceram uz ilgām un veiksmīgām attiecībām, kas nāks par labu LEI Reģistrs klientiem.”

LEI kodi no LEI Reģistrs pieejami www.leikods.lv.