LEI KODA ATJAUNINĀŠANA

LEI koda saņemšana būs stundu, nevis dienu jautājums! Ātrākais un lētākais pieteikums LEI kodam (LEI code) Latvijā.
59€ 59€
/
1 gadu 1 gadu
59 € gadā 59 € gadā
150€ 165€
/
3 gadiem 3 gadiem
50 € gadā 55 € gadā
225€ 245€
/
5 gadiem 5 gadiem
45 € gadā 49 € gadā
Nimi

Uzņēmuma adrese*Piezīme – ja meitasuzņēmuma un mātesuzņēmuma attiecību sākuma datums ir pēc pārskata perioda beigām, lūdzu, atgriezieties pie jautājuma "Vai mātesuzņēmums konsolidē finanšu pārskatus/gada pārskatu?" un atzīmējiet atbildi "Nē".

*Piezīme – ja meitasuzņēmuma un mātesuzņēmuma attiecību sākuma datums ir pēc pārskata perioda beigām, lūdzu, atgriezieties pie jautājuma "Vai mātesuzņēmums konsolidē finanšu pārskatus/gada pārskatu?" un atzīmējiet atbildi "Nē".


LEI koda atjaunināšana

LEI kods ir jāatjauno reizi gadā. Tas nozīmē, ka LEI kods, kas izsniegts 2018.1.2, būs jāatjauno pirms 2019.1.2. Pēc termiņa beigām jūsu LEI kods kļūs neaktīvs līdz brīdim, kad tas tiks atjaunots. LEI koda atjaunināšana process ir nepieciešams, lai nodrošinātu, ka dati globālajā LEI datu kopā ir atbilstīgi un aktuāli.


Kā atjaunot LEI kodu?

Atjaunošanas process ir vienkāršs:

  1. Ievadiet LEI kodu vai uzņēmuma nosaukumu pieteikuma veidlapā.
  2. Veidlapa tiks automātiski aizpildīta ar tā brīža datiem no GLEIF datubāzes. Varat pārveidot datus, ja gada laikā tie ir mainījušies.
  3. Nosūtiet pieteikumu.
  4. Mēs parūpēsimies par koda atjaunošanu.

Kāda ir atšķirība starp LEI nodošanu un LEI atjaunošanu?

LEI atjaunošana ir ar juridisko personu saistīto reģistrācijas datu ikgadējs atjauninājums GLEIF datubāzē. Dati, kas saistīti ar uzņēmumu, ir jāatjaunina vismaz reizi gadā.

LEI nodošana ir LEI koda pārnešana no viena pakalpojumu sniedzēja pie cita. LEI ir nododams tālāk, lai nodrošinātu klientam iespēju izvēlēties starp pakalpojumu sniedzējiem. Ja klients nav apmierināts ar samaksu, pakalpojumu vai datu kvalitāti, tas LEI kodu var pārnest pie cita LEI izsniedzēja (LOU). Nodošanas procesā LEI kods nemainās. Tas ir process, kas nav redzams gala klientiem. Visi LEI kodi ir derīgi jebkurā jurisdikcijā. Ieguldījumu pakalpojumu sniedzēji nevar atšķirt LEI kodus pēc LOU.


Atjaunošanas pakalpojums uz vairākiem gadiem.

Mēs saprotam, ka LEI atjaunošana katru gadu var būt laikietilpīgs process.

LEI Reģistrs piedāvā automātisku LEI koda atjaunošanu uz vienu, trim vai pieciem gadiem. Neatkarīgi no izvēlētā perioda mēnesi pirms termiņa beigām jūs saņemsiet atgādinājumu no LEI Reģistrs.

Izvēloties atjaunot LEI uz vairākiem gadiem, LEI Reģistrs būs atbildīgs par jūsu datu atjaunināšanu no oficiālā uzņēmumu reģistra pirms koda atjaunošanas, kā arī par ikgadēju LEI koda atjaunošanu. Mūsu mērķis ir uzturēt jūsu LEI datus aktuālus un precīzus.


Mans LEI kods ir spēkā neesošs – vai es varu to atjaunot vai arī man ir jāpiesakās jaunam LEI kodam?

Nē, jūs nevarat pieteikties jaunam LEI kodam – spēkā neesošais LEI kods ir jāatjauno. Tiklīdz kā LEI kods ir piešķirts juridiskai personai, to nav iespējams nomainīt. LEI kods ir unikāls identifikators, un katram uzņēmumam var būt tikai viens LEI kods.


Kur es varu pārbaudīt sava LEI koda nākamo atjaunošanas datumu?

Jūs varat pārbaudīt nākamo LEI koda atjaunošanas datumu mūsu tīmekļa vietnē vai apmeklējot GLEIF (Globālais Juridisko Personu Identifikatoru Fonds) datubāzi.


LEI kods man vairs nav nepieciešams. Kas man jādara?

Mēs vienmēr iesakām saglabāt savu LEI kodu aktīvu. Tomēr, ja esat pārliecināts, ka kods jums vairs nebūs nepieciešams, vienkārši neveiciet maksājumu par atjaunošanu, un LEI kods kļūs neaktīvs. Jums nav jāveic nekādas citas darbības.


Ja mans LEI kods ir spēkā neesošs, vai man ir jāmaksā par jaunu LEI vai par tā atjaunošanu?

Spēkā neesošu LEI mēs apstrādājam sekojoši – jums būs jāmaksā tikai par atjaunošanu, nevis par jaunu LEI kodu. Mūsu cenas ir caurskatāmas – noklikšķiniet šeit, lai tās apskatītu!

LEI:
Nākamais LEI atjaunošanas datums::
LEI kodu pašlaik pārvalda [current_lou]. Tomēr jūs varat to nodot mūsu partnerim Ubisecure Oy (RapidLEI).
LEI kods ir zaudējis spēku, un jums ir jāveic ikgadējā atjaunošana ar pārsūtīšanas procesu.
Jūsu LEI patlaban pārvalda [current_lou]. Jūs savu LEI gatavojaties pārcelt LEI Reģistra pārvaldībā. Lai pabeigtu šo procesu, mums jāveic Jūsu LEI pārcelšana pie RapidLEI, kas ir mūsu LOU partnerorganizācija. RapidLEI ir GLEIF akreditēts LEI izdevējs. Lūdzu, izvēlieties parastu pārcelšanu (LEI netiks atjaunots) vai pārcelšanu ar LEI atjaunošanu.

Kāda ir atšķirība starp LEI nodošanu un LEI atjaunošanu?LEI atjaunošana ir ar juridisko personu saistīto reģistrācijas datu ikgadējs atjauninājums GLEIF datubāzē. Dati, kas saistīti ar uzņēmumu, ir jāatjaunina vismaz reizi gadā.

LEI nodošana ir LEI koda pārnešana no viena pakalpojumu sniedzēja uz citu. LEI ir iespējams pārnest, lai nodrošinātu klientam iespēju izvēlēties starp pakalpojumu sniedzējiem. Ja klients nav apmierināts ar samaksu, pakalpojumu vai datu kvalitāti, LEI kodu var pārnest pie cita LEI izsniedzēja (LOU). Nodošanas procesā LEI kods nemainās. Tas ir process, kas nav redzams gala klientiem. Visi LEI kodi ir derīgi jebkurā jurisdikcijā. Ieguldījumu pakalpojumu sniedzēji nevar atšķirt LEI kodus pēc LOU.

LEI reģistrs piedāvā nodošanas pakalpojumu ar LEI atjaunošanu, lai nodrošinātu visaugstāko datu precizitātes līmeni.
Lai veiktu atjaunošanu, mums vispirms jāveic Jūsu LEI pārcelšana. Lai pārietu uz atjaunošanu, lūdzam Jūs izmantot LEI pārcelšanas veidlapu.
"Cienījamais klient! Jūsu LEI patlaban pārvalda mūsu partneris LOU RapidLEI, taču ne mūsu kā reģistrācijas aģenta pārvaldībā. Mēs patiesi novērtējam Jūsu izrādīto interesi par mūsu pakalpojumiem, taču diemžēl patlaban Jūsu organizāciju atbalstīt nevaram. Lai atjaunotu savu LEI, lūdzu, sazinieties tieši ar RapidLEI, rakstot e-pasta ziņojumu uz [email protected] vai apmeklējot šīs organizācijas partneru vietni, lai atrastu Jūsu vietējo partneri. Paldies par sapratni! LEI Reģistra atbalsta komanda"
Cienījamais klient, Jums šobrīd ir spēkā esošs līgums ar mums par LEI kodu [lei]. Līgums ir spēkā līdz [paid_until]. Tas nozīmē, ka mēs parūpēsimies par ikgadējo LEI atjaunināšanu līdz [paid_until]. Jūs varat pārbaudīt savus LEI datus šeit: [leicert_link] Ja jums ir nepieciešams atjaunināt informāciju par LEI vai jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz [site_email].
Vai piekrītat veikt pārcelšanu un atjaunot LEI ar neizmainītu pieteikumu?
Jūs gatavojaties iesniegt LEI pārcelšanas pieteikumu. Lai veiktu galīgo apstiprināšanu, mums jāpārliecinās, ka LEI pārcelšanu bez datu atjaunošanas esat izvēlējies(-usies) mērķtiecīgi. Varbūt līdzās pārcelšanai tomēr vēlaties veikt arī sava LEI atjaunošanu?