LEI KODA ATJAUNINĀŠANA


LEI koda atjaunināšana

LEI kods ir jāatjauno reizi gadā. Tas nozīmē, ka LEI kods, kas izsniegts 02.01.2018., būs jāatjauno pirms 02.01.2019. Pēc termiņa beigām jūsu LEI kods kļūs neaktīvs līdz brīdim, kad tas tiks atjaunots. LEI koda atjaunināšana process ir nepieciešams, lai nodrošinātu, ka dati globālajā LEI datu kopā ir atbilstīgi un aktuāli.


Kā atjaunot LEI kodu?

Atjaunošanas process ir vienkāršs:

  1. Ievadiet LEI kodu vai uzņēmuma nosaukumu pieteikuma veidlapā.
  2. Veidlapa tiks automātiski aizpildīta ar tā brīža datiem no GLEIF datubāzes. Varat pārveidot datus, ja gada laikā tie ir mainījušies.
  3. Nosūtiet pieteikumu.
  4. Mēs parūpēsimies par koda atjaunošanu.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka atjaunošanas procesa laikā LEI var tikt nodots citam pakalpojumu sniedzējam.


Kāda ir atšķirība starp LEI nodošanu un LEI atjaunošanu?

LEI atjaunošana ir ar juridisko personu saistīto reģistrācijas datu ikgadējs atjauninājums GLEIF datubāzē. Dati, kas saistīti ar uzņēmumu, ir jāatjaunina vismaz reizi gadā.

LEI nodošana ir LEI koda pārnešana no viena pakalpojumu sniedzēja pie cita. LEI ir nododams tālāk, lai nodrošinātu klientam iespēju izvēlēties starp pakalpojumu sniedzējiem. Ja klients nav apmierināts ar samaksu, pakalpojumu vai datu kvalitāti, tas LEI kodu var pārnest pie cita LEI izsniedzēja (LOU). Nodošanas procesā LEI kods nemainās. Tas ir process, kas nav redzams gala klientiem. Visi LEI kodi ir derīgi jebkurā jurisdikcijā. Ieguldījumu pakalpojumu sniedzēji nevar atšķirt LEI kodus pēc LOU.


Atjaunošanas pakalpojums uz vairākiem gadiem.

Mēs saprotam, ka LEI atjaunošana katru gadu var būt laikietilpīgs process.

LEI Reģistrs piedāvā automātisku LEI koda atjaunošanu uz vienu, trim vai pieciem gadiem. Neatkarīgi no izvēlētā perioda mēnesi pirms termiņa beigām jūs saņemsiet atgādinājumu no LEI Reģistrs.

Izvēloties atjaunot LEI uz vairākiem gadiem, LEI Reģistrs būs atbildīgs par jūsu datu atjaunināšanu no oficiālā uzņēmumu reģistra pirms koda atjaunošanas, kā arī par ikgadēju LEI koda atjaunošanu. Mūsu mērķis ir uzturēt jūsu LEI datus aktuālus un precīzus.


Mans LEI kods ir spēkā neesošs – vai es varu to atjaunot vai arī man ir jāpiesakās jaunam LEI kodam?

Nē, jūs nevarat pieteikties jaunam LEI kodam – spēkā neesošais LEI kods ir jāatjauno. Tiklīdz kā LEI kods ir piešķirts juridiskai personai, to nav iespējams nomainīt. LEI kods ir unikāls identifikators, un katram uzņēmumam var būt tikai viens LEI kods.


Kur es varu pārbaudīt sava LEI koda nākamo atjaunošanas datumu?

Jūs varat pārbaudīt nākamo LEI koda atjaunošanas datumu mūsu tīmekļa vietnē vai apmeklējot GLEIF (Globālais Juridisko Personu Identifikatoru Fonds) datubāzi.


LEI kods man vairs nav nepieciešams. Kas man jādara?

Mēs vienmēr iesakām saglabāt savu LEI kodu aktīvu. Tomēr, ja esat pārliecināts, ka kods jums vairs nebūs nepieciešams, vienkārši neveiciet maksājumu par atjaunošanu, un LEI kods kļūs neaktīvs. Jums nav jāveic nekādas citas darbības.


Ja mans LEI kods ir spēkā neesošs, vai man ir jāmaksā par jaunu LEI vai par tā atjaunošanu?

Pretēji citiem pakalpojuma sniedzējiem spēkā neesošu LEI mēs apstrādājam sekojoši – jums būs jāmaksā tikai par atjaunošanu, nevis par jaunu LEI kodu. Mūsu cenas ir caurskatāmas – noklikšķiniet šeit, lai tās apskatītu!