Kas ir LEI pārsūtīt?

LEI pārsūtīšana ir process, kurā LEI kods tiek nodots no viena pakalpojumu sniedzēja citam. Pārejot pie cita pakalpojumu sniedzēja, jūsu LEI kods nemainās. Tas ir aizmugurējais process, kas nav redzams gala klientiem. LEI kodu jebkurā laikā var pārsūtīt pie labāka un lētāka pakalpojumu sniedzēja.

Kāpēc LEI kodu var pārsūtīt?

Globālā LEI sistēma ir izstrādāta, lai veicinātu konkurenci starp LEI izsniedzējiem un reģistrētājiem par labu juridiskām personām, kas vēlas iegūt LEI. Galvenais elements, kas veicina šo konkurenci, ir LEI iegūšanas un uzturēšanas cena. Tas arī izskaidro lielās cenu atšķirības, kas vērojamas dažādās vietējās struktūrvienībās (LOU) un pie reģistrācijas aģentiem (RA).

Uzņēmums, kam nepieciešams LEI kods, var brīvi izvēlēties, ar kuru RA vai LOU tas vēlas sadarboties. Nav obligāti jāizmanto savas valsts LEI izsniedzējs, jo LEI kodi ir standartizēti un tos nevar diferencēt atkarībā no izsniedzēja. 

Tā kā jūs brīvi varat izvēlēties savu LEI reģistrācijas partneri, un ir tikai godīgi, ka jūs varat to brīvi arī nomainīt. LEI kodu var pārsūtīt starp dažādiem pakalpojumu sniedzējiem bez jebkādiem ierobežojumiem.

Svarīgi atzīmēt, ka pārsūtīšanas laikā jūsu LEI kods un ar to saistītie dati nemainīsies. Tas ir aizmugurējais process, kas nav redzams gala klientiem. 


Kad var pārsūtīt LEI?

LEI var pārsūtīt jebkurā laikā, bet vairumā gadījumu pārsūtīšanas process tiek veikts tuvu ikgadējam atjaunošanas laikam.


Kā pārsūtīt LEI?

  1. Pieteikums – LEI koda pārsūtīšanas process sākas ar pieteikšanos atjaunošanai vai pārsūtīšanu pie jūsu jaunizvēlētā LEI pakalpojumu sniedzēja
  2. Apstiprinājums no klienta – Reģistrācijas aģentam ir pienākums lūgt jums parakstītu pilnvarojuma vēstuli (LoA), kas apliecina jūsu vēlmi pārsūtīt LEI kodu.
  3. Saziņa ar LOU – Jūsu jaunais LOU paziņos sākotnējai LOU, ka vēlaties veikt pārsūtīšanu. Pēc tam jūsu sākotnējai LOU būs trīs dienas laika, lai sazinātos ar jums, mēģinātu izmainīt jūsu lēmumu un saņemtu no jums atkārtotu apstiprinājumu par savu vēlmi pārsūtīt LEI. Ja pēc šīm trim dienām no sākotnējās LOU puses nav iebildumu, LEI kods tiks piešķirts jūsu jaunajai LOU.
  4. LEI tiek pārsūtīts – Jūsu LEI tiks pārsūtīts uz jauno LOU pārvaldību un atjaunots, ja tas ir attiecināms dotajā gadījumā.

Cik ilgā laikā notiek LEI pārsūtīšana?

Tā kā pārsūtīšanas procesā ir iesaistītas vairākas puses, tas parasti aizņem līdz 7 dienām. Taču jums ir tiesības paātrināt procesu, sazinoties ar savu sākotnējo LOU, lai apstiprinātu savu vēlmi veikt pārsūtīšanu pirms minēto trīs dienu termiņa beigām.


Pārsūtiet savu LEI uz LEI Reģistrs

Mēs esam kļuvuši par tirgus līderiem, piedāvājot viszemākās cenas, vienlaikus saglabājot klientu apmierinātību kā savu augstāko prioritāti. Tāpēc mēs katru dienu sagaidām jaunus pārsūtījumus un esam ieguldījuši lielu darbu, lai LEI koda pārsūtīšanu uz LEI Reģistru padarītu pēc iespējas vienkāršāku.

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties veikt pārsūtīšanu ilgu laiku pirms gaidāmās atjaunošanas vai jūsu LEI kodam tuvojas ikgadējais atjaunošanas termiņš, apmeklējiet mūsu LEI atjaunošanas lapu.

Izvēlieties “pārsūtīt savu LEI” un meklēšanas laukā ievadiet savu esošo LEI vai uzņēmuma nosaukumu.

Tur mēs parādīsim jūsu pašreizējo LEI informāciju un pajautāsim, vai vēlaties tikai pārsūtīt vai pārsūtīt un atjaunot savu LEI.

Pārsūtot uz LEI Reģistru, jūs ne tikai ietaupīsiet naudu, bet, izmantojot mūsu vairāku gadu atjaunošanas iespējas, varēsiet arī mums dot tiesības atjaunot jūsu LEI pirms ikgadējā termiņa.

Tas nodrošina to, ka jums neradīsies nekādas neērtības, piemēram, jūsu darījumi netiks bloķēti, jo jums būs beidzies LEI koda derīguma termiņš.

Atjaunojot savu LEI kopā ar mums, jūs varēsiet izvēlēties 1 gada, 3 gadu vai 5 gadu periodu.

PĀRSŪTĪT LEI TAGAD