Kas ir LEI meklēšana?

Nepieciešams Legal Entity Identifier? Tad Lei Search varētu būt jūsu vislabākais risinājums!


Kas ir Lei meklēšana?

LEI-search.info piedāvā svarīgu informāciju attiecībā uz Legal Entity Identifier nodrošinātājiem. Potenciālie klienti var vienkārši atrast vispiemērotāko LEI koda nodrošinātāju, balstoties uz LEI koda cenu, LEI koda vidējo apstrādes laiku, maksājumu metodēm vai mājaslapas valody. Juridiskās personas identifikatora tabulu ir iespējams sakārtot pēc reģistrācijas cenas, atjaunošanas cenas vai vidējā apstrādes laika.

LEI-search.info ir apkopojusi vērtīgu informāciju par LEI pakalpojumu sniedzējiem un nodrošina to cilvēkiem, kas interesējas par LEI kodu, lai to varētu ērti lietot. LEI meklēšana var ietaupīt jūsu laiku un naudu!

Dodieties uzLEI-Search.info un atrodiet pareizo juridiskās personas identifikatora nodrošinātāju!

Kā lietot LEI-meklēšanu?

LEI PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI

LEI-search.info “LEI nodrošinātāji” mājaslapas daļa novirza lietotāju (noklikšķinot uz tā) uz Legal Entity Identifier sniedzēja tabulu, kur ir iespējams iegūt ērtu pārskatu par visiem LEI kods sniedzējiem, kas pašlaik ir tirgū. Lietotājiem ir jāizvēlas valsts, kurā jūs vēlētos saņemt LEI kodu. Tad LEI nodrošinātāja tabula filtrē visus LEI kodu nodrošinātājus pēc izvēlētās valsts.

Legal Entity Identifier tabulas pirmajā slejā ir redzama LEI nodrošinātāja uzņēmuma nosaukums. Noklikšķinot uz uzņēmuma nosaukuma, tas automātiski novirzīs jūs uz šī pakalpojumu sniedzēja vietni. Nākamajā slejā tiek norādīta mājaslapas valodas.

Pirmā kārtošanas kategorija ir trešā kolonna, un tā norāda vidējo apstrādes laiku. Uzklikšķinot uz šīs kategorijas, tiks parādīti rezultāti sākot no lēnākā uz ātrāko un pretēji. Ātrs apstrādes laiks nozīmē, ka jūs saņemsiet savu LEI kodu mazāk nekā 24h laikā, vidējais laiks ir 24h-48h un lēns nozīmē vairāk nekā 48h.

Slejā norādītas juridiskās personas identifikatora cenas katram uzņēmumam. Ir svarīgi atzīmēt, ka norādītās cenas ir bez PVN. Noklikšķinot uz vēlamās kategorijas, jūs varat redzēt vislētākos vai visdārgākos LEI pakalpojumu sniedzējus. Tabulas pēdējā slejā ir norādītas maksājumu metodes, ko izmanto pakalpojumu sniedzēji.

LEGAL ENTITY IDENTIFIER VADLĪNIJAS un BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

LEI-search.info lapas sadaļā “vadlīnijas” ir redzami daži padomi, kā izvēlēties juridiskās personas identifikatora nodrošinātāju. Ja jūs nekad neesat iegādājies LEI kodu un par to daudz nezināt, tad tur var atrast svarīgu informāciju par tā izvēli. Ja jums joprojām ir bažas par LEI kodu, nevilcinieties sazināties ar LEI Search. Kontaktinformāciju var atrast izvēlnē “Sazinieties ar mums”.

FAQ nozīmē Biežāk Uzdotie Jautājumi. Tur jūs varat atrast visbiežāk uzdotos jautājumus par LEI kodu. Apskatiet jautājumus un iespējams jūs saņemsiet atbildi uz jūsu problēmu!

LEI LOOKUP

LEI-Search.info arī piedāvā LEI meklēšanas funkciju (jeb LEI apskatīšanas funkciju), kur lietotājs var meklēt uzņēmumus ar aktīviem LEI kodiem vai arī pārbaudīt LEI koda derīgumu.

Lai iegūtu rezultātus, LEI meklēšanas joslā jāievada derīgs LEI kods vai uzņēmuma nosaukums. Kad esat atradis uzņēmumu, varat redzēt sīkāku informāciju par šo uzņēmumu, noklikšķinot uz uzņēmuma nosaukuma. Tur jūs varat redzēt informāciju, piemēram, LEI koda derīgumu, adresi, reģistrācijas datus u.c.