Kā iegūt LEI Latvijā?

Kā jau liecina pats nosaukums, Legal Entity Identifier (LEI) ir nepieciešams jebkurai juridiskai personai, kas regulāri veic finanšu darījumus. LEI iegūšana ir pavisam vienkārša – jums ir jāizvēlas piemērots reģistrācijas pakalpojumu sniedzējs un jāaizpilda pieteikums. Pēc tam pakalpojuma sniedzējs apstiprinās jūsu datus un nosūtīs jums LEI kodu.

Kā iegūt LEI kodu? 

Legal Entity Identifier (LEI) reģistrācijas process ir pavisam vienkāršs. Jums ir jāizvēlas piemērots reģistrācijas pakalpojumu sniedzējs un jāaizpilda pieteikums. Pēc tam pakalpojuma sniedzējs apstiprinās jūsu iesniegtos datus un nosūtīs jums LEI kodu.


Kurš izsniedz LEI kodus? 

Par LEI izsniegšanu ir atbildīgi vietējie pakalpojumu sniedzēji (LOU). Pēc tam Globālais Juridisko Personu Identifikatoru Fonds (GLEIF) ieviesa reģistrācijas aģentus (RA). RA sadarbojas ar LOU un palīdz jums LEI iegūšanas procesā.

RA panākumi ir atkarīgi no to spējas vienkāršot LEI reģistrācijas un atjaunošanas procesu.

Maksa par LEI izsniegšanu un uzturēšanu ir tikai LOU vai RA ziņā. 

LEI Reģistrs ir oficiāls RA. Mums ir izdevies izveidot lojālu klientu bāzi, padarot LEI reģistrācijas procesu vienkāršu, automatizētu, ātru un izdevīgu. LEI Reģistram ir izdevies saglabāt viszemākās cenas tirgū, vienlaikus saglabājot aktīvi strādājošu klientu atbalstu vietējās valodās visā pasaulē, kas strādā 7 dienas nedēļā.

REĢISTRĒJIET SAVU LEI TAGAD 


LEI reģistrēšanas process

1. Vispirms, aizpildiet pieteikuma veidlapu. LEI Reģistrs ir izveidojis īpaši efektīvu sistēmu ar uzņēmuma datu automātisko aizpildīšanu. Pieteikuma aizpildīšanai nevajadzētu aizņemt vairāk kā 2 minūtes.

2. Ja nepieciešams, pievienojiet papildu dokumentus. Tas ir vajadzīgs tikai tad, ja jūsu uzņēmuma nosaukums nav iekļauts vietējā uzņēmumu reģistrā vai ja nepieciešams pierādīt saistību ar mātesuzņēmumu.

3. LEI Reģistrs piedāvā atlaides vairāku gadu reģistrācijām un automātiskai atjaunošanai.

4. Izvēlieties maksāšanas metodi.

5. Dažu stundu laikā jūs saņemsiet apstiprinājumu par savu LEI kodu. Sekojiet līdzi savam pasūtījumam šeit.  


Kāpēc LEI Reģistra cenas ir tik izdevīgas? 

LEI Reģistrs ir oficiālais reģistrācijas aģents – kopš 2018. gada sākuma mēs palīdzam juridiskām personām pieteikties jauniem LEI kodiem vai pārsūtīt un atjaunot esošos LEI kodus. Mēs esam veiksmīgi īstenojuši savu mērķi padarīt LEI reģistrācijas procesu vienkāršu, automatizētu, ātru un izdevīgu. LEI Reģistrā mēs saglabājam zemu peļņas normu un ticam ilgtermiņa biznesa attiecību veidošanai.

LEI Reģistrs ir izveidojis lojālu klientu bāzi, piedāvājot viszemākās cenas tirgū, vienlaikus saglabājot aktīvu klientu atbalstu vietējā valodā 35 valstīs, kas strādā 7 dienas nedēļā.

Mēs validējam jūsu reģistrācijas datus sadarbībā ar mūsu GLEIF akreditēto partneri LOU RapidLEI (Ubisecure Oy).

REĢISTRĒJIET SAVU LEI TAGAD