LEI Register uzsāk bezmaksas Juridiskās personas identifikatora reklamēšanu un iepazīstina ar jauno LEI abonēšanas servisu – FastLEI

FastLEI

Lielā LEI nozares maiņā organizācijas varēs saglabāt lielāku LEI datu precizitāti, parakstoties uz ikmēneša LEI pakalpojumiem, tostarp bezmaksas sākotnējo LEI izveides reklamēšanu.

Tallina, Igaunija. 2019. gada 7.maijs – LEI Reģistrs, noteikumu un vadības vadītājs, juridiskās personas identifikatori (LEI), šodien paziņoja par jaunu Juridisko Personu Identifikatoru FastLEI pakalpojums, lai iepazīstinātu ar abonēšanas biznesa modeļa priekšrocībām kompānijām, kuras izmanto LEI. Pirmo reizi pieejams LEI nozarē, abonēšanas priekšrocības iekļauj sākotnēju bezmaksas LEI izveides periodu, automatizētas datu precizitātes pārbaudes un paredzamas atkārtotās ikmēneša maksas.

LEI ir pieejams uz vienu gadu. Saistībā ar retajiem un bieži vien sarežģītajiem atjaunošanas procesiem, daudzas organizācijas aizmirst atjaunot savu LEI un nejauši ļaut tam beigties. Zaudētais LEI izraisa regulējumu problēmas un var apcietināt vai anulēt dažus darījumus, kur ir nepieciešams derīgs LEI.

Piedāvājot FastLEI abonēšanas pakalpojumu, LEI reģistrs izsniedz LEI un pēc tam uztur ikmēneša, nevis gada sadarbību ar organizāciju. Abonements ietver arī biežas automatizētas identitātes datu izmaiņas pārbaudes, lai palīdzētu organizācijām saglabāt savu LEI precīzu un atjauninātu. Šīs būtiskās izmaiņas, kā LEI tiek pārvaldīta, samazinās zaudējuma risku un atvieglos LEI pārvaldību visu lielumu uzņēmumiem.

Tomas Pāvelsons, LEI reģistrs izpilddirektors saka: “Klienti vēlas pārliecību, ka viņu LEI ir derīgs un atjaunināts, lai viņi varētu viegli veikt savu uzņēmējdarbību. Piedāvājot FastLEI kā abonēšanas pakalpojumu, mēs varam nodrošināt biežākas datu pārbaudes, lai palīdzētu atjaunināt datus, sniedzot klientiem vienmērīgākus darījumus un LEI apstiprinājumus, kā arī bez pretrunīgas organizācijas identitātes informācijas.”

Paul Touret, korporatīvās attīstības amatpersona ar Ubisecure RapidLEI saka: “Pēdējo 10 gadu laikā digitālo produktu pirkšanas un izmantošanas tendences abonējot ir kļuvušas par normu.. Lielākā daļa digitālo pakalpojumu sniedzēju ir pārcēlušies uz modeli ar paredzamām ikmēneša izmaksām. Lielākā daļa uzņēmumu izvēlas, lai LEI viegli nepazustu, ja kāds viņu organizācijā aizmirst par ikgadējo atjaunošanu un ka tiek saglabāta LEI datu precizitāte to pastāvīgi uzraugot. Jaunais FastLEI pakalpojums no LEI reģistra ir inovatīvi LEI nozarē, un mēs esam priecīgi būt sadarbība ar viņiem, lai mūsu serviss nokļūtu tirgū.”

Partnerattiecībās ar RapidLEI, Ubisecure akreditēja LEI Register klienti gūst labumu no automatizēta LEI izsniegšanas procesa un vienas sesijas LEI izsniegšanas API. Automatizācijas un izsniegšanas API kombinācija racionalizē tradicionālo LEI aplikāciju no dienām līdz minūtēm.

Kā daļu no reklāmas uzsākšanas, abonēšanas pakalpojums ietver bezmaksas LEI izveidi, kas derīga līdz 60 dienām bez maksas.

FastLEI ir pieejams fast-lei.com jau šodien, papildus ir iekļautas ir 60 dienas bez maksas. Pēc brīvā perioda beigām klientiem, kuri vēlas saglabāt savu LEI, būs jāmaksā £9 mēnesī.